Karl Höglund litografi

526261

KARL HÖGLUND (född 1940): Tumanhand, signerad och numrerad 2/30, färglitografi, ca 41x30 cm

Fack 16

Karl Höglund litografi

Budhistorik (20 bud)
3877229
3877362
1 400
3877229
1 300
3877061
3877061

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.