Royal Copenhagen jubileumsskål 1775-1975

526236

ROYAL COPENHAGEN, porslin, jubileumsskål 1775-1975, numrerad 1224/2500, polykrom dekor med Köpenhamnsmotiv, förgylld kant och fotring, höjd 15, diameter 33 cm

Keramik/Porslin

Drottninggatan 36, Malmö

Budhistorik (8 bud)
3880632
3880902
3880632
900
3880900
850
3880632
700

Slutpris SEK:
105 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.