Marjatta Sarasalo

526126

MARJATTA SARASALO (1930-) Två modeller
Sign. 1991. Olja på duk 35x30 cm.

Södra kajen 14, Helsingfors

Marjatta Sarasalo

Budhistorik (3 bud)

Bud EUR
3876318
160
3876316
120
3872478
30

Slutpris EUR:
160
1 670 SEK, 188 USD
Utropspris EUR: