Maria Heleander akvarell

526064

MARIA HELEANDER (född 1942): Fjärilar, signerad och daterad Maria Heleander 2002, akvarell, ca 49x49 cm

Fack 43

Maria Heleander akvarell

Budhistorik (2 bud)

3874081
3860859

Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.