Torsten Renqvist, Ktonisk

526058

TORSTEN RENQVIST (1924-2007):
"Komposition", olja på pannå, signerad T.R, 30,5x40 cm.

Rum 14

Torsten Renqvist, Ktonisk

Budhistorik (7 bud)
3875377
3 400
3872651
3 200
3872651
3872649
3872647
1 600

Slutpris SEK:
3 400
326 EUR, 383 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.