Fruktbestick silver

526049

FRUKTBESTICK, 24 dlr, silver, delvis förgyllt, 1900-talets början, Warsawa, ballongskaft, bestående av: 12 knivar 12 gafflar, vikt ca 876 g

Bruksslitage, monogram, i originaletui

Silver

Drottninggatan 36, Malmö

Fruktbestick silver

Budhistorik (1 bud)

3861619
2018-03-03 14:31:09

2018-03-10 kl 15:09
Slutpris SEK:
192 EUR, 225 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 300 kr.