Oidentifierad konstnär akvarell

526035

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Kungörelsen läses, monogramsignerad och daterad S.B 1861, akvarell på papper, ca 25x32 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 38

Budhistorik (5 bud)
3875140
3875138
700
3863139
650
3860736
600
3860682

Slutpris SEK:
115 EUR, 135 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.