Matgrupp Stolab

526031

MATGRUPP, "Primula", 7 dlr, Nils-Göran Gustafsson, Stolab, 2000-tal, bestående av 1 bord med iläggsskiva samt, 6 stolar, massiv, klarlackerad björk, textilklädda sitsar, brännmärkta, bordshöjd 73, 149-200 x 94 cm, stolarnas höjd ca 100, sitthöjd 47 cm

Bruksslitage, repor

Möbler, Matsalsmöbler

Rum 12

Matgrupp Stolab

Budhistorik (3 bud)

3874346
3862348
3860847

Slutpris SEK:
38 EUR, 45 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.