Brosch guld diamanter turkoser

526023

BROSCH, 4 cabochonslipade turkoser samt diamanter med gammal- och rosenslipning, troligen England omkring 1900, höjd 1 cm, originalask,
ARMBAND, granater, diameter 5 cm

Etui med visst slitage, armband med skador undertill

Guld/Smycken

Geijersgatan 14, Göteborg

Budhistorik (17 bud)
3894845
5 600
3882145
5 400
3886422
5 400
3882145
5 200
3881684
5 000

Slutpris SEK:
5 600
536 EUR, 630 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 200 kr.