Ulf Gripenholm handkolorerad färglitografi

526004

ULF GRIPENHOLM (född 1943): ''Badare 1'', signerad Ulf Gripenholm, numrerad HC I/XI, färglitografi, ca 75x85 cm

Ändringar/tillägg
ej handkolorerad färglitografi

Budhistorik (18 bud)
3876336
3 800
3876329
3 600
3876335
3 600
3876329
3 400
3876319
3 200

Slutpris SEK:
3 800
364 EUR, 428 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.