Theodor Lundberg gips

525995

THEODOR LUNDBERG (1852-1926): Läsande flicka, monogramsignerad, gips, höjd ca 12 cm

Nagg, slitage

Konst, Skulpturer

Theodor Lundberg gips

Budhistorik (21 bud)
3873970
3 200
3873968
3873961
2 800
3873908
2 600
3873619
2 400

Slutpris SEK:
3 200
307 EUR, 360 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.