Resväska Samsonite

525985

SAMSONITE, resväska, 1940-tal, krokoimitation, skyltmärkt Samsonite, ca 50x65x24 cm

Nyckel saknas, brukslitage

Diverse

Rum 7

Resväska Samsonite

Budhistorik (3 bud)

3871746
3870443
3859400

Slutpris SEK:
38 EUR, 45 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.