Fåtölj

525965

FOLKE OHLSSON, Profil, fåtölj samt fotpall, teak och svart skinn, etikett- och brickmärkt Dux, sitthöjd ca 48, total höjd 95 cm.

Bruksslitage, skinnet med vissa krackeleringar låsmekanismen för sitsvinkling defekt

Möbler, Stolar

Rum 4

Fåtölj

Budhistorik (17 bud)
3874222
3 200
3873980
3874218
3873980
2 800
3874216
2 600

Slutpris SEK:
3 200
307 EUR, 360 USD
Utropspris SEK:
3 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.