Åsa Johansson Karl Andersson & Söner Bryggas bord

525960

ÅSA JOHANSSON, "Bryggas", fanérat i ek, Karl Andersson & Söner, formgiven 2004, höjd ca 72, 180x72 cm

Bruksslitage, stötmärken och repor

Möbler, Kontorsmöbler

Rum 9

Budhistorik (7 bud)
3873914
600
3873781
550
3873913
500
3873781
450
3873912

Slutpris SEK:
600
57 EUR, 68 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.