Sven X:et Erixson färglitografi

525937

SVEN X:ET ERIXSON (1899-1970): Stockholmsmotiv, signerad Sven Erixon, 96/350, färglitografi, ca 34x43 cm

Fack 25

Budhistorik (10 bud)
3873194
700
3860925
650
3858555
600
3860924
600
3858555
550

Slutpris SEK:
700
67 EUR, 79 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.