Fåtölj Grete Jalk

525936

GRETE JALK, fåtölj, 1950/60-tal, France & Daverkosen, Danmark, teak, främre sitthöjd exklusive dyna ca 28, bredd ca 73 cm

Slitage, fogar har delvis släppt, främre sarg med skavmärken

Möbler, Fåtöljer

Rum 19

Fåtölj Grete Jalk

Budhistorik (11 bud)
3872675
3 200
3870660
3872674
3870660
2 800
3872671
2 600

Slutpris SEK:
3 200
307 EUR, 360 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.