David Wallin oljemålning

525928

DAVID WALLIN (1876-1957): "Vid forsen", signerad D Wallin, olja på pannå, ca 34x30 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 28

David Wallin oljemålning

Budhistorik (8 bud)
3871690
3873010
3871690
900
3872428
850
3871690
550

Slutpris SEK:
115 EUR, 135 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.