Olle Alberius lampa

525918

OLLE ALBERIUS, lampa,, signerad Orrefors AD 221/4, klarglas, höjd (glasdelen) ca 24,5 cm.

Repor i botten.

Belysning, Bordslampor

Hylla 4

Olle Alberius lampa

Budhistorik (7 bud)
3869715
600
3870871
550
3869715
500
3870870
450
3869715

Slutpris SEK:
600
57 EUR, 68 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.