oljemålning Ottesen hans art

525831

OTTO DIDRIK OTTESEN hans art, (1800-tal): Duvor, olja på duk, ca 54x66 cm

Duklagningar

Konst, Äldre måleri

Fack 30

oljemålning Ottesen hans art

Budhistorik (8 bud)
3871428
3871426
2 800
3871424
3871423
3867088
850

Slutpris SEK:
287 EUR, 338 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.