Spegel bronserad

525785

SPEGEL, 1900-tal, bronserad, fasettslipat glas, höjd 148x80 cm

Bruksslitage

Speglar

Rum 22

Spegel bronserad

Budhistorik (9 bud)
3871696
700
3871283
650
3871095
600
3864980
550
3861586
500

Slutpris SEK:
700
67 EUR, 79 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.