Spegel

525784

SPEGEL, 1800-talets slut, nyrokoko, bronserad, fasettslipat glas, 131x54 cm

Lagningar, senare ombronserad

Speglar

Rum 21

Spegel

Budhistorik (20 bud)
3871304
2 600
3871290
2 400
3871303
2 400
3871290
3871301

Slutpris SEK:
2 600
249 EUR, 293 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.