Oljemålning

525770

SØREN CHRISTIANSEN (1858-1937): Landskap, singerad och daterad 1901, olja på duk, ca 38x53 cm

Rum 6

Oljemålning

Budhistorik (13 bud)
3873368
1 300
3873937
3873368
3873930
3873368
950

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 146 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.