Skulptur

525767

ANTONIO MIRÓ (f 1944): "Locell", 1998, förgylld brons, signerad, höjd ca 21 cm

smärre slitage

Konst, Skulpturer

Geijersgatan 14, Göteborg

Skulptur

Budhistorik (12 bud)
3866963
1 400
3871250
1 300
3866963
3871248
3866963
650

Slutpris SEK:
1 400
134 EUR, 158 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 300 kr.