Vas Gustafsberg majolika 1880-tal

525756

GUSTAFSBERG, vas, 1880-tal, majolika, i form av björkstam, i botten märkt för Gustafsberg 85, total höjd ca 25,5 cm

Krackerleringar, nagg

Keramik/Porslin

Monter 5

Budhistorik (2 bud)

3871870
3864366

Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.