Kökredskap 12 st stål

525745

KÖKREDSKAP, 12 delar, stål, bestående av 1 ''Quack'' thermos kanna, Maria Berntsen för Georg Jensen, 1 vattenkokare, C Jögensen för Bodum, 1 kastrull med lock, Menu, Danmark, äggklocka samt salt- och pepparströare, Paul Bocuse tillsammans med 2 vispar samt 4 slevar av olikastorlekar, höjd ca 15-38, längd 16-37 cm

Bruksslitage, mindre repor, undersidan av vattenkokaren är något bränt

Diverse

Monter 1

Kökredskap 12 st stål

Budhistorik (11 bud)
3866923
850
3871479
3866923
750
3871478
700
3866923
650

Slutpris SEK:
850
81 EUR, 96 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.