Stolar s ka leksandmodell

525732

STOLAR, 6 st, 1800-tal, s k leksandmodell, furu, sitthöjd ca 44 cm

Renoverade, mindre skador, lagningar, färgbortfall

Möbler, Stolar

Rum 21

Stolar s ka leksandmodell

Budhistorik (19 bud)
3871246
3 400
3871253
3 200
3871246
3871252
2 800
3871246
2 600

Slutpris SEK:
3 400
326 EUR, 383 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.