Viggo Langer oljemålning

525719

VIGGO LANGER (Danmark, 1860-1942): Landskap med ö, signerad och daterad Viggo Langer 1902, olja på duk, ca 50x67 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Viggo Langer oljemålning

Budhistorik (8 bud)
3874217
3 200
3873552
3873551
2 800
3873550
2 600
3872454

Slutpris SEK:
3 200
307 EUR, 360 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.