Soffa rokokostil

525683

SOFFA, 1800-talets första hälft, rokokostil, betsad björk, sitthöjd ca 48, 193x65 cm

Slitage, renoverad, kompletterad, senare förstärkningar, senare bemålad

Möbler, Soffor

Rum 21

Soffa rokokostil

Budhistorik (7 bud)
3863886
3859760
550
3858697
500
3858696
450
3858694

Slutpris SEK:
192 EUR, 225 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.