Karmstolar ett par Waxholmaren Gärsnäs

525650

ÅKE AXELSSON, karmstolar, 1 par, "Waxholmaren", Gärsnäs, bok

Smärre slitage, repor och märken, dynor saknas

Möbler, Fåtöljer

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Budhistorik (3 bud)

3883148
3868433
700
3868084
650

Slutpris SEK:
77 EUR, 90 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.