Soffa 1960-tal

525646

SOFFA, 3-sits, 1960-tal, stomme i teak, tygklädsel med dekor av bladverk, sitthöjd ca, längd ca

Bruksslitage

Möbler, Soffor

Drottninggatan 36, Malmö

Soffa 1960-tal

Budhistorik (1 bud)

3876343
2018-03-10 19:57:37

2018-03-10 kl 20:18
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 774 kr.