Vägglampor design Peter Celsing

525644

PETER CELSING, vägglampor, 1 par, gulmetall, Falkenbergs belysning, 1900-talets andra hälft, diameter ca 29 cm

Bruksslitage

Belysning, Vägglampor, Design

Drottninggatan 36, Malmö

Budhistorik (14 bud)
3876222
1 800
3876168
1 700
3875805
1 600
3869860
3869860
1 400

Slutpris SEK:
1 800
172 EUR, 203 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.