Jacobus Johannes Van Poorten oljemålning

525639

JACOBUS JOHANNES VAN POORTEN (1841-1914): Hamnbild, signerad och daterade 93, olja på pannå, ca 24x35 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 53

Budhistorik (4 bud)

3873155
3873153
950
3873152
3871956

Slutpris SEK:
105 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.