Fåtöljer 1970-tal Italien

525637

FÅTÖLJER, 1 par, 1970-tal, Italien, svart skinnklädsel, sitthöjd ca 42 cm

Bruksskick

Möbler, Fåtöljer

Drottninggatan 36, Malmö

Fåtöljer 1970-tal Italien

Budhistorik (21 bud)
3871194
3 600
3870557
3 400
3871192
3 400
3870557
3 200
3871191

Slutpris SEK:
3 600
345 EUR, 405 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 458 kr.