Nattduksbord 1 par

525629

NATTDUKSBORD, 1 par, 1960-tal, fanérade i teak, beslag i mässing, höjd ca 40, 40x32 cm, för fastsättning på väggen

Bruksslitage

Möbler, Övriga möbler

Rum 20

Nattduksbord 1 par

Budhistorik (7 bud)
3870336
700
3868713
650
3868713
550
3860782
500
3868709
500

Slutpris SEK:
700
67 EUR, 79 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.