Anton Thiele

525622

ANTON THIELE (1838-1902): Landskap, signerad och daterad A. Thiele 188?, olja på duk, ca 30x47 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Anton Thiele

Budhistorik (4 bud)

3872594
450
3871350
3870501
3867547

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.