Bordslampor

525533

BORDSLAMPOR, 1 par, 1800-talets andra hälft, förgylld och patinerad brons med marmorskaft, höjd inkl skärm 82 cm

en med skadat/ lagat marmorskaft, ny dragen el

Belysning, Bordslampor, Diverse

Kundcenter

Bordslampor

Budhistorik (4 bud)

3871698
10 000
3871695
9 400
3871582
9 000
3855879
8 000

Slutpris SEK:
10 000
958 EUR, 1 125 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.