Akvarell

525501

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, (1800-tal): Italienska lanskap, akvarell, ca 16,5x23,5- 20x31 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 26

Akvarell

Budhistorik (2 bud)

3870693
3870659

Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.