Monterskåp gustaviansk stil

525466

SKÅP, 1900-talets början, gustaviansk stil, med marmorskiva, fanérat i olika träslag, dekor av intarsia, mässingsdetaljer, höjd ca 132, 58x36 cm, nyckel saknas

Senare skiva, fanerkador, nyckel saknas

Möbler, Skåp, byråer

Rum 7

Monterskåp gustaviansk stil

Budhistorik (10 bud)
3870869
3866514
3865377
650
3863445
600
3862388
550

Slutpris SEK:
105 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.