Michael Qvarsebo oljemålning

525464

MICHAEL QVARSEBO (född 1945): Porträtt av Naopoleon, signerad och daterad M Qvarsebo 1971, olja på duk, bildstorlek ca 30x23 cm

Npgra mindre fläckar

Fack 10

Michael Qvarsebo oljemålning

Budhistorik (1 bud)

3865311
2018-03-05 19:07:47

2018-03-08 kl 19:45
Slutpris SEK:
38 EUR, 45 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.