Monica Lorentzon pastell

525459

MONICA LORENTZON (född 1940): Sittande modell, signerad och daterad Monica Lorentzon -59, pastell, ca 58x41 cm

Drottninggatan 36, Malmö

Monica Lorentzon pastell

Budhistorik (4 bud)

3887407
450
3887406
3871707
3871705

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.