Franciska Lindberg oljemålning

525454

FRANCISKA LINDBERG (född 1944): Utsikt genom fönster, signerad Franciska Lindberg, olja på duk, ca 105x85 cm

Budhistorik (16 bud)
3886349
3886357
3886349
3886342
1 900
3886340
1 800

Slutpris SEK:
211 EUR, 248 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.