Oljemålning Holland 1700-tal

525395

HOLLÄNDSK SKOLA (1700-tal): Den helige Franciskus, olja på duk, ca 50x37 cm

Repor, retuscher, krackeleringar, ytsmuts

Konst, Äldre måleri

Oljemålning Holland 1700-tal

Budhistorik (24 bud)
3869562
3869560
1 900
3868959
1 800
3869558
1 800
3868959
1 700

Slutpris SEK:
192 EUR, 225 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.