Meissen figuriner

525387

MEISSEN, figuriner 2 st, 1900-talets början, man och kvinna, märkta Meissen, höjd 13-14 cm

midnre lagning

Keramik/Porslin

Monter 25

Meissen figuriner

Budhistorik (26 bud)
3896603
5 800
3896220
5 600
3890265
5 400
3890156
5 200
3890264
5 000

Slutpris SEK:
5 800
556 EUR, 653 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.