Toilettebord nyrokoko

525372

TOILETTEBORD, nyrokoko, valnötsfanér samt rot, tre lådor i sargen, beslag i mässing, total höjd 158, höjd skivan 82, 102x48 cm

Bruksslitage, spricka i faneret

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Övriga möbler

Rum 13

Toilettebord nyrokoko

Budhistorik (8 bud)
3869851
3869344
1 900
3865523
1 700
3865522
1 600
3863816

Slutpris SEK:
192 EUR, 225 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.