Snurrfåtölj Göte Nässjö möbler 1970-tal

525353

SNURRFÅTÖLJ, Göte Nässjö möbler, brun skinnklädsel, 1970-tal, kryssfot, fot i metall med imitation av jakaranda, sitthöjd ca 40 cm

Bruksslitage

Möbler, Fåtöljer, Design

Drottninggatan 36, Malmö

Budhistorik (8 bud)
3873378
600
3873384
600
3873378
550
3860850
500
3873377
500

Slutpris SEK:
600
57 EUR, 68 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.