Soffa Capri design Johannes Andersen

525302

JOHANNES ANDERSEN, "Capri", soffa, Trensum, Sverige 1960-tal, tresitsig, lösa sittkuddar, klädd i rött tyg, längd ca 225, sitthöjd ca 40 cm

Bruksslitage, fläckar, smuts

Möbler, Soffor, Design

Drottninggatan 36, Malmö

Budhistorik (5 bud)
3861733
8 000
3860634
6 400
3859578
6 200
3859310
6 000
3858330

Slutpris SEK:
8 000
766 EUR, 900 USD
Utropspris SEK:
18 000

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 774 kr.