Dawid fotografi

525296

DAWID, foto, 99/99, vit blomma, signerad och daterad 2005, bildstorlek 25 x 20 cm

Fotografi

Dawid fotografi

Budhistorik (5 bud)
3868171
2 400
3867421
1 900
3863025
3854766
500
3853574
450

Slutpris SEK:
2 400
230 EUR, 270 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.