Karl Tirén oljemålning

525244

KARL TIRÉN (1869-1955): Kustbild, signerad och daterad K Tirén 1919, olja på pannå, ca 42x72 cm

krackelerad

Tavelvagn 2

Karl Tirén oljemålning

Budhistorik (3 bud)

3868544
1 300
3852963
3852962
900

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 146 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.