Wilhelm Gernandt oljemålning

525224

WILHELM VILLE GERNANDT (1863-1920): Landskap i solnedgång, signerad V Gernandt, olja på duk, 36x43 cm

Krackelyr

Konst, Äldre måleri

Tavelvagn 2

Wilhelm Gernandt oljemålning

Budhistorik (4 bud)

3869224
450
3868689
3867364
3867172

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.