Charles Roka oljemålning

525219

CHARLES ROKA (Ungern/Norge, 1912-1999): Spansk kvinna, signerad Roka, olja på duk, ca 82x65 cm

Charles Roka oljemålning

Budhistorik (3 bud)

3853029
3 200
3852772
3852620

Slutpris SEK:
3 200
307 EUR, 360 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.